Hakkımızda

Mask Et & Balık Restaurant olarak işimizi çok severek ve ilk günkü heyecanı ile özenle yapıyoruz. Büyük bir ekip olarak çalışıyoruz ve ekibimizdeki herkes işinde uzman profesyonellerden oluşuyor. Tüm kadromuz ile canla ve başla çalışarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Mask Et & Balık Restaurant Güre İskele’de bulunuyor ve Ege Denizi’nin hemen yanı başında konumlandığımız için muhteşem bir manzaraya karşı sizi ağırlıyoruz. Günlük rutin A La Carte hizmetimiz dışında toplu olarak da grupları ağırlıyoruz. Ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar içerisinde evlilik yıl dönümleri, doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri ve nikah sonrası yemeği gibi özel gün ve geceler için etkinlikler de mevcut.

Nikâh sonrası eğlencesi için grupça rezervasyon yaptırdığınız takdirde sizi layığı ile konuk edebiliriz. En sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbet ve lezzetli yemekler eşliğinde bizimle Mask Et & Balık Restaurant’ta harika vakit geçireceğinizden eminiz. Zira usta aşçılarımızın hazırladığı yemekler ve çeşitli ikramlardan size özel bir menü de oluşturabiliriz.

Yaz kış açık olan mekânımızda yılın belirli dönemleri hava koşulları sebebi ile sadece kapalı alanda hizmet vermek durumunda kalıyoruz. Fakat yaz sezonu başta olmak üzere ilkbahar mevsimi ve sonbaharın bazı aylarında da açık havada ve hatta sahile kurduğumuz masalarımızda konuklarımızı ağırlıyoruz. Üstelik kapalı alanımız dahi gerektiğinde açılır kapanır tavan özelliği sayesinde yazlık hale getirilebiliyor.

Çarşamba ve Cumartesi akşamları Canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyip sevdikleriniz ile eğlenmek isterseniz Mask Et & Balık Restaurant bu iş için biçilmiş bir kaftandır diyebiliriz.